Virksomheder og private har nu mulighed for at støtte vores upcoming musikere, dette gøres ved at købe en af nedenstående pakker.

Kontakt os for tilbud på mail til hearusmusic@mail.dk

Pakke 1.

Koncert med selvvalgt solist/band fra listen 45 min. (Koncert tidspunkt efter aftale)

2 Hættetræjer

2 T-shirt

Logofile - Jeg støtter upcoming musikere eller Vi støtter upcoming musikere

 

Pakke 2.

Koncert med selvvalgt solist/band fra listen 30 min.  (Koncert tidspunkt efter aftale)

1 Hættetrøje

2 T-shirt

Logofile - Jeg støtter upcoming musikere eller Vi støtter upcoming musikere

Pakke 3. 

1 Hættetrøje

2 T-shirt

Logofile – Jeg støtter upcoming musikere eller Vi støtter upcoming musikere

Pakke 4.

1 T-shirt

Logofile - Jeg støtter upcoming musikere eller Vi støtter upcoming musikere

Solister og Bands der kan vælges:

 

Andreas Langvad – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/andreas-langvad

Ace It Moe – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/aceitmoe

Amdi Musik – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/amdi

Cindy Chiche – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/cindy-chiche

Denana – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/denana

Eichen DK – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/eichen-dk

Electric Acoustic – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/electric-acoustic

Frirum – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/frirum

Going for The One – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/going-for-the-one

Hvem Er Alf – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/hvem-er-alf

Indian Cane – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/indian

ISSE – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/isse

ISSE og Peter Christian: Se mere her: https://www.hearusmusic.com/isse-peter-christian

Jesper Nielsen & The 300 Miles – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/jesper

K.H ØRUM – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/k-h-%C3%B8rum

Kasper Buch- Se mere her: https://www.hearusmusic.com/kasper-bu

Kjeld Flemmings Kvintet – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/kjeld

Kreutz – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/kreuz

Mariamichelle – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/mariamichelle

Michael Gabriel – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/michael

SOWFY – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/michael

Steffen Schulz – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/steffen-schulz

Whitewoods Rock – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/whitewoods-rock

Alexander Woods – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/alexander-woods

Nille Nyc – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/nille-nyc

Public Buffalo – Se mere her: https://www.hearusmusic.com/public-buffalo

Ink - Se mere her: https://www.hearusmusic.com/ink

Faith Julija - Se mere her: https://www.hearusmusic.com/faith-julija

FIko - Se mere her: https://www.hearusmusic.com/i-z-fiko

T-Shirt.jpg
Hættetrøjer.jpg
STØT (003).jpg
Vi STØT.jpg